لیزینگ اقتصادنوین در میان برترین‌های جایزه جهانی بهینه‌کاوی
اسکناس نیوز | سیستم رتبه‌بندی مشتریان با رویکرد بهبود افزایش بهره‌وری سرمایه" شرکت لیزینگ اقتصادنوین در هشتمین مسابقات بین‌المللی تجربیات برتر، جایزه جهانی بهینه‌کاوی را دریافت کرد.

 

هشتمین مسابقات بین‌المللی تجربیات برتر و پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرآمدی کسب و کار که با حضور نمایندگان سی کشور عضو با ارائه بیش از 250 پروژه انتقال تجربیات موفق در در کشور سنگاپور برگزار شد، تجربیات پروژه ارتقای بهره‌وری شرکت لیزینگ اقتصادنوین با عنوان موفق به اخذ گواهینامه و حضور در بیست تجربه موفق این جایزه جهانی قرار گرفت.
در این مسابقات، تجربیات موفق بنگاه‌های اقتصادی کشورهای سنگاپور، امارات متحده عربی، استرالیا، چین، هندوستان، مالزی، سریلانکا، ایران و ... در حوزه‌های مختلف خدمات بانکداری، سیستم‌های کاهش زمانی صدور گذرنامه، خدمات گردشگری، خدمات اداری و منابع انسانی، فن‌آوری اطلاعات، آموزش، زنجیره تأمین، کارآفرینی، بهبود فرآیندهای تولید محصولات، جواهر سازی، خدمات عمومی، مسئولیت‌های اجتماعی و زیست محیطی و ... در معرض قضاوت داوران و سخنرانان کارگاه‌های آموزشی قرار گرفت.

پس از تایید هیات داوران از کشورهای استرالیا، نیوزلند، آلمان، کویت، انگلستان، بحرین، مراکش و ایران، در نهایت بیست تجربه موفق و برتر انتخابی موفق به ارائه تجربیات خود در کنفرانس بین‌المللی سرآمدی کسب و کار شدند که گواهینامه مربوط را نیز اخذ کردند.
لازم به ذکر است که شرکت لیزینگ اقتصادنوین در سه سال گذشته موفق شده لوح و تندیس زرین جشنواره ملی بهره‌وری کشور را نیز به خود اختصاص دهد.